O nas

Home

O Nas

faceLAB to miejsce z ogromną dawką miłością do kosmetologii, kobiet i całkowicie niepokornego #należymisię.

Kobiece studium urody to nasze marzenie od początku kariery zawodowej. Nie
chciałyśmy i nie mogłyśmy wybierać, między kosmetykami a człowiekiem. Tak właśnie powstało FaceLAB – miejsce, w którym łączymy naszego bzika na punkcie dobrego składu, ze spotkaniem z kobietami i przeprowadzaniem zabiegów, które „robią je na bóstwo”. I to w każdym znaczeniu tego słowa!
W codziennej pracy staramy się, aby było inaczej.

Tworzymy zabiegi, które będą dla Ciebie przyjemną nowością, relaksem i prawdziwym efektem WOW dla Twojej skóry. Wybieramy i same tworzymy kosmetyki, które pracują na Twoją korzyść, jednocześnie mając naturalny, pełen dobra skład. Zawsze dobieramy zabiegi i kosmetyki do Twojej urody w taki sposób, abyś osiągnęła wyniki, o jakich marzysz. Pracujemy też tylko na najlepszym sprzętach – w tym na takich, w których w
Krakowie nie spotkasz niemal nigdzie indziej.

Poznaj faceLAB.
I przekonaj się, że warto!

W faceLAB pracujemy jedynie na najlepszej klasy sprzęcie – wiemy, że w tym temacie nie możemy sobie pozwolić na bylejakość. Laser do depilacji? Soprano Platinium ALMA, jeden z nielicznych tego typu sprzętów dostępnych w Krakowie. Hydraclean, żelazko antycellulitowe i przeciwzmarszczkowe, Dr Dermapen, PRX T33 – to najlepsze sprzęty znajdujące się w ofercie współczesnych salonów kosmetycznych. Cieszymy się, że nasze Klientki mogą przekonać się o ich zaletach. Na własnej skórze!